logo
logo bip
Skład Rady Gminy VIII Kadencji 2018 - 2023
 
 
 
 
 
Przewodnicząca Rady Gminy
Krystyna Semba

Przyjmuje interesantów w dniach:
tel. 61 8959 220
695 925 930


Poniedziałek: 15:00-17:00
Czwartek: 12:00-15:00

  
Wiceprzewodniczący
Rady Gminy

Wojciech Janczewski
tel. 61 8141-376,
8141-377
601 743 710
 
Wiceprzewodniczący
Rady Gminy

Julian Kiełczewski
tel. 604 845 979
 

Agnieszka Adamska

tel. 661-329-204

e-mail: a.adamska@tarnowo-podgorne.pl

Dorota Barełkowska

tel. 502-651-015

e-mail: d.barelkowska@tarnowo-podgorne.pl

Mateusz Borowski
 
tel. 531-149-100

Łukasz Grewling

e-mail: l.grewling@tarnowo-podgorne.pl

 

Marzena Gryska

tel. 781-981-403

e-mail: m.gryska@tarnowo-podgorne.pl

Ewa Jurasz 

e-mail ewa.jurasz1@interia.pl

Sławomir Knapski

tel. 600-619-821

e-mail: s.knapski@tarnowo-podgorne.pl

Marcin Kobos

tel. 505-080-410

e-mail: m.kobos@tarnowo-podgorne.pl

Tomasz Markowicz
 
tel. 602-839-039

Karolina Modzelewska

tel. 691-064-569

e-mail: k.modzelewska@tarnowo-podgorne.pl

Piotr Owczarz

tel. 603-601-933

e-mail: p.owczarz@tarnowo-podgorne.pl

Rafał Pielucha

tel. 514-702-158

e-mail: r.pielucha@tarnowo-podgorne.pl

  

Przemysław Szamrej

tel. 663-778-992

e-mail: p.szamrej@tarnowo-podgorne.pl

Damian Skwierzyński

tel. 503-927-286

e-mail: d.skwierzynski@tarnowo-podgorne.pl

Zuzanna Szulc

tel. 691 994 334

e-mail: z.szulc@tarnowo-podgorne.pl

 

Elżbieta Szymkowiak

tel. 601-414-997

e-mail: e.szymkowiak@tarnowo-podgorne.pl

Zbigniew Wróbel

tel. 609-480-530

e-mail: z.wrobel@tarnowo-podgorne.pl

Natalia Wudarska

tel. 501-510-211

e-mail: n.wudarska@tarnowo-podgorne.pl

     
     
Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji:
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Jerzy Sawicki (2018-12-11 12:25:37)
  • zaakceptowanie treści informacji: Paulina Sobańska (2018-12-11 15:19:00)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Paulina Sobańska (2019-02-14 09:40:52)
Lista wiadomości